KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16416117

nr 1641 6117

Staffan Hallström

(1914-1976), Sverige

Komposition, monogramsignerad, daterad -60. Akvarell, bildmått: 15x19 cm, yttermått inklusive ram: 30x33 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 9 september 2024
kl 19:59:47

9/9 19:53:02 1      Vinnande bud

Staffan Hallström

Läs mer om Staffan Hallström